_default.jpg

Gotowe wyroby

Drzwi nierdzewne

Drzwi nierdzewne

Wykonujemy drzwi nierdzewne wahadłowe, przesuwne i uchylne ze stali kwasoodpornej. Możemy przygotować je w dowolnych rozmiarach oraz grubości wahającej się pomiędzy 40 a 100 mm. Nasze nierdzewne drzwi chłodnicze wypełniamy pianką poliuretanową i wyposażamy w uszczelki gumowe lub silikonowe, dzięki czemu zapewniają odpowiednią izolację termiczną. Wyposażamy je w zawiasy wznoszące i zamki.

Stoły

Stoły

Realizujemy zamówienia na stoły w dowolnych rozmiarach, które tworzymy ze stali kwasoodpornej. Nasze stoły mają konstrukcję modułową, dzięki czemu użytkownik może modyfikować ich wielkość, dostosowując ją do swoich potrzeb.

Balustrady nierdzewne

Balustrady nierdzewne

Przygotowujemy balustrady nierdzewne ze stali kwasoodpornej na podstawie projektów dostarczonych przez klientów oraz własnego, bogatego wzornictwa.

Odbojnice nierdzewne

Odbojnice nierdzewne

Odbojnice to elementy ochronne, które zabezpieczają ściany i urządzenia przed uszkodzeniami. Dla naszych klientów możemy stworzyć dolnego rodzaju odbojnice z rur, wykonanych ze specjalnych gatunków stali - 1.4301 oraz 1.4404 (używany do produkcji odbojnic na baseny).

Nierdzewne szafy, wieszaki i suszarki do butów

Nierdzewne szafy, wieszaki i suszarki do butów

W naszym asortymencie znajdą Państwo wszytki elementy niezbędne do wyposażenia szatni i kuchni. Produkujemy doskonałej jakości szafy wykonane ze stali kwasówki. Ich wyposażenie przygotowujemy według zaleceń zamawiającego. To od niego należy wybór drzwi – przesuwne lub zawiasowe, oraz ilość szuflad, przegródek czy półek. Wykonujemy również doskonałej jakość blaty kuchenne nierdzewne oraz wieszaki i suszarki do butów nierdzewne.

Wieże wędzarnicze nierdzewne

Wieże wędzarnicze nierdzewne

Przygotowujemy wieże wędzarnicze ze stali nierdzewnej. Są to konstrukcje, które wykorzystuje się do parzenia oraz wędzenia mięsa, umieszczonego w specjalnych formach nierdzewnych na szynki. Do ich wykonania wykorzystujemy blachę ze stali kwasoodpornej gat. 1.4301.

Nierdzewne instalacje systemu mycia

Nierdzewne instalacje systemu mycia

Oferujemy klientom nierdzewne instalacje systemów myci. Przygotowujemy doskonałe konstrukcje spawane w postaci komór zlewowych, które tworzymy ze stali kwasoodpornej gat. 1.4301 lub 1.4401. Wykonujemy również wanny nierdzewne z tego samego materiału.

Nasza oferta obejmuje również przygotowanie nierdzewnych instalacji kanalizacyjnych, złożonych z kratek ściekowych oraz odwodnień liniowych.

Wózki wędzarnicze

Wózki wędzarnicze

Wózki wędzarnicze wykonujemy z blachy i profili kwasoodpornych gat. 1.4301, koła poliamidowe odporne na temperaturę i wysokie obciążenia. Typy: H i Z.

Wózki transportowe

Wózki transportowe

Przygotowujemy wózki transportowe ze stali kwasoodpornej. Dostosowujemy ich kształt i wyposażenie do preferencji klienta.

42000

Upsss! Coś poszło nie tak

Strona główna Wróć