_default.jpg

Gotowe wyroby

Drzwi

Drzwi

Drzwi zawiasowe, przesuwne i wahadłowe o wymiarach wg potrzeb Zamawiającego. Wykonane z blachy kwasoodpornej szlifowanej lub mazerowanej. Wypełnienie drzwi pianka poliuretanowa. Zawiasy wznoszące. Uszczelki gumowe. W wykonaniu standardowym drzwi wyposażone w 1 zamek. Grubość płata drzwiowego od 40 do 100 mm.

Stoły

Stoły

Cała konstrukcja wykonana ze stali kwasoodpornej. Budowa modułowa umożliwia rozbudowę zestawu.

Balustrady

Balustrady

Wykonywane z rur i profili ze stali kwasoodpornej. Konstrukcje balustrad i poręczy wykonywane są wg projektu i potrzeb Zamawiającego.

Odbojnice

Odbojnice

Wykonywane z rur kwasoodpornych gat. 1.4301 lub 1.4404 (baseny itp.) w zależności od zastosowania. Wykonanie wg projektu i potrzeb Zamawiającego.

Szafy, zestawy szatniowe

Szafy, zestawy szatniowe

Wykonane z blach ze stali kwasoodpornej. W zależności od potrzeb Zamawiającego mogą być wykonane z drzwiami zawiasowymi, przesuwnymi, z szufladami, wnękami, przegrodami i półkami. Zamki i uchwyty wg potrzeb Zamawiającego. Nóżki zakończone regulatorami i ślizgami. Blaty szafek i szuflady wg potrzeb Zamawiającego.

Wieże parzelnicze

Wieże parzelnicze

To konstrukcja, która umożliwia poddanie obróbce technologicznej wsadów mięsnych. Wykonanie z blachy i profili kwasoodpornych gat. 1.4301.

Umywalki, zlewy, myjki

Umywalki, zlewy, myjki

Komora zlewu jest konstrukcją spawaną, wykonana ze stali kwasoodpornej gat. 1.4301. Opcje: wykonanie wg potrzeb i projektu Zamawiającego.

Wózki wędzarnicze

Wózki wędzarnicze

Wykonanie z blachy i profili kwasoodpornych gat. 1.4301, koła poliamidowe odporne na temperaturę i wysokie obciążenia. Typy: H i Z.

Środki transportu

Środki transportu

Wykonane ze stali kwasoodpornej. Kółka poliamidowe skrętne. Kształty i wymiary i wyposażenie wg potrzeb Zamawiającego.